Ogłoszenia 12.05.2019r.

Ogłoszenia Duszpasterskie

 IV Niedziela Wielkanocna – 12.05.2019r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania do służby w Kościele. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godzinie 16:45. Natomiast w tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy Św. wieczornej.
  2. Od jutra rozpoczynamy biały tydzień dzieci pierwszokomunijnych. Pamiętamy o nich w naszej modlitwie. Jutro odbędzie się I nabożeństwo fatimskie w tym roku o godzinie 17:30. Wszystkich czcicieli Maryi zapraszamy.
  3. We wtorek przypada Święto św. Macieja, apostoła.
  4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta o godzinie 18.00.
  5. W czwartek przypada Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. W tym dniu pamiętamy o solenizantach, a szczególnie o Księdzu Proboszczu Andrzeju Sobocie, któremu życzymy wielu Bożych Łask i wstawiennictwa św. patrona. Pamiętamy o jego osobie w naszych modlitwach, nie tylko w dzień jego imienin.
  6. W piątek Msza Święta o Miłosierdziu Bożym z Koronką do Bożego Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych o godzinie 18:000. Dzieci, które będą miały rocznicę Komunii św. jak również ich rodzice, będą miały spowiedź w tym dniu o godzinie 17:00. Zapraszamy. Młodzież Ruchu Światło – Życie ma swoje spotkanie o godzinie 19:00.
  7. W sobotę Ks. Tomasz zaprasza na zbiórkę ministrantów i lektorów o godzinie 9:30, a Oaza Dzieci Bożych ma swoje spotkanie o godzinie 11:00.
  8. Za tydzień, w V Niedzielę Wielkanocną będzie rocznica I Komunii św. o godzinie 12:00.
  9. Do nabycia jest katolicki tygodnik Niedziela.
  10. W ostatnim czasie z naszej Wspólnoty odszedł do Wieczności: + Edward Mikołajczyk, którego pogrzeb odbędzie się jutro. Powierzmy jego osobę Miłosierdziu Bożemu: 3x Wieczny Odpoczynek…