Ogłoszenia 26.05.2019 r

Ogłoszenia Duszpasterskie
VI Niedziela Wielkanocna- 26.05.2019r.
1. Wszystkim mamą składamy serdeczne życzenia, niech Pan Bóg błogosławi, a zmarłym da życie wieczne. Nabożeństwo majowe w ich intencji dzisiaj o godzinie 16:45. Natomiast w tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy Św. wieczornej.
2. We wtorek obchodzimy rocznicę śmierci Prymasa Tysiąclecia – Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego (3.08.1901 – 28.05.1981 r.). Wypraszając dar Jego beatyfikacji, uczmy się od Niego zawierzenia swego życia Matce Bożej.
3. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta o godzinie 18.00.
4. W piątek przeżywamy Święto Nawiedzenia NMP i zarazem rozpoczynamy Nowennę do Ducha Św.. Osoby, które będą uczestniczyć w tej nowennie otrzymają odpust cząstkowy. Młodzież Ruchu Światło – Życie ma swoje spotkanie o godzinie 19:00.
5. W tym tygodniu obchodzimy pierwszą sobotę miesiąca, wynagradzamy za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. W sobotę zapraszamy na pierwsze nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o g. 17.30. w intencji wszystkich dzieci. W tym dniu, tj. 1 czerwca w Szkole Podstawowej nr 38 im. Ludwika Zamenhofa jest organizowany festyn.
6. Za tydzień, obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przygotowujemy się już do naszego parafialnego festynu, który będzie miał miejsce 16 czerwca Zbieramy fanty i ciekawe pomysły. Zapraszamy!
7. Do nabycia jest katolicki tygodnik Niedziela.
8. W ostatnim czasie z naszej Wspólnoty wiary odszedł do Wieczności: + Marek Mącznik. Powierzmy Jego osobę Miłosierdziu Bożemu: 3x Wieczny Odpoczynek…