Ogłoszenia -02.06.2019 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 02.06.2019r.
1. Nabożeństwo czerwcowe z nowenną do Ducha Świętego – dzisiaj o godzinie 16:45. Natomiast w tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy Św. wieczornej. Msza Św. za wspólnotę Żywego Różańca i zmiana tajemnic – dzisiaj o g. 17.
2. Jutro spotkanie na plebani w sprawie naszego parafialnego festynu o g. 18: 45, jutro również spotkanie na salce – dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, klas VIII Szkoły Podstawowej o g. 18:45
3. We wtorek spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania klas VII Szkoły Podstawowej o g. 18:45
4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta o godzinie 18.00. Natomiast o g. 19 – spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania III klas Gimnazjum
5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek miesiąca. Pamiętamy w naszych modlitwach o nowych powołaniach do stanu kapłańskiego i nowo wyświęconych kapłanach.
6. W pierwszy piątek miesiąca – ks. Proboszcz i ks. Tomasz udadzą się do chorych z posługą sakramentalną od g. 9, a ks. Łukasz od g. 15. Spowiedź Św. z Komunią od g. 16.30. Młodzież Ruchu Światło – Życie ma swoje spotkanie o godzinie 19:00.
7. W sobotę ks. Tomasz zaprasza na zbiórkę ministrantów i lektorów od g. 9:30, a Wspólnota Oazy Dzieci Bożych ma spotkanie od g. 11. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o g. 17.40. w intencji nowo wyświęconych kapłanów naszej Archidiecezji.
8. Za tydzień, obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przygotowujemy się już do naszego parafialnego rodzinnego pikniku, który będzie miał miejsce 16 czerwca. Zbieramy fanty i ciekawe pomysły. Zapraszamy!
9. Do nabycia jest katolicki tygodnik Niedziela.
10. W ostatnim czasie z naszej Wspólnoty wiary odszedł do Wieczności: + Artur Brędzel. Powierzmy Jego osobę Miłosierdziu Bożemu: 3x Wieczny Odpoczynek…