Ogłoszenia 09.06.2019r.

Ogłoszenia Duszpasterskie

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 09.06.2019r.

  1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16:45. W tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy.
  2. (Dziękujemy za przedstawienie o błogosławionej Karolinie Kózkównie Wspólnocie Oazie Dzieci Bożych. Dzieci będą zbierać ofiary na potrzeby Oazy. Podziękowania składamy na ręce Siostry Karoliany. )
  3. Jutro obchodzimy Święto N.M.P. Matki Kościoła. W Kościele rozpoczynamy okres zwykły.
  4. We wtorek wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
  5. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta o godzinie 18.00.
  6. W czwartek przeżywamy Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to również dzień imienin Ks. Bp. Antoniego Długosza. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie. W czwartek odbędzie się nabożeństwo fatimskie o godzinie 17:30.
  7. W piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Młodzież oazowa ma swoje ostatnie spotkanie przed wakacjami o godzinie 19:00. Przed rekolekcjami wakacyjnymi otoczmy ich naszą modlitwą.
  8. W sobotę ks. Tomasz zaprasza na zbiórkę ministrantów i lektorów od g. 9:30, a Wspólnota Oazy Dzieci Bożych ma spotkanie od g. 11. Będzie to ostatnie spotkanie w tym roku formacyjnym. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o g. 17.40.
  9. Za tydzień, obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu w naszej Parafii odbędzie się festyn. Rozpoczynamy o godzinie 15:00, zakończenie o 19:00. Zapraszamy!
  10. Do nabycia jest katolicki tygodnik Niedziela.