Ogłoszenia 16.06.2019r.

Ogłoszenia Duszpasterskie

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 16.06.2019r.

  1. Dzisiaj w naszej Parafii przeżywamy piknik rodzinny. Rozpoczynamy o godzinie 15:30, a zakończymy o 19:30. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy. Wszystkim zaangażowanym osobom serdeczne Bóg zapłać! Dzisiaj o godzinie 12:00 zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, na Mszy dziękujemy za pracę nauczycieli i katechetów. Nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16:45. W tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy.
  2. Jutro obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  3. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta o godzinie 18.00.
  4. W czwartek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwana Bożym Ciałem. Porządek Mszy Świętych jest następujący: o 7:30, 9:30, 10:45 i główna Msza z procesją do czterech ołtarzy o 15:30 pod przewodnictwem ks. Mariana Szczerby, kanclerza Kurii Metropolitalnej. Prosimy siostry Obliczanki, Józefitki, Honoratki i Wspólnotę Żywego Różańca o przygotowanie ołtarzy. Udekorujmy również nasze domostwa.
  5. W piątek Msza o Miłosierdziu Bożym z Koronką za zmarłych, którzy odeszli w ostatnim czasie z naszej Parafii.
  6. W sobotę na rozpoczęcie wakacji Ksiądz Proboszcz, Ksiądz Łukasz i siostry Karoliana i Laura wraz z Oazą Dzieci Bożych wyjeżdżają do Wadowic i Zabawy (miejsca męczeństwa bł. Karoliny Kózki). Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o g. 17.40.
  7. Za tydzień w XII Niedzielę Zwykłą świętujemy imieniny Księdza Tomasza, naszego wikariusza. Składamy mu najserdeczniejsze życzenia oraz pamiętamy o nim w modlitwie.  Zapraszamy na Mszę Św. w jego intencji o godzinie 10:45.  W tym dniu przeżywamy dzień ojca.
  8. Do nabycia jest katolicki tygodnik Niedziela.
  9. W ostatnim czasie z naszej Wspólnoty Wiary odeszli do Wieczności: + Robert Kuczera i + Łukasz Wieczorek, którego pogrzeb odbędzie się jutro. Powierzmy ich osoby Miłosierdziu Bożemu: 3 x Wieczny Odpoczynek…