Ogłoszenia Duszpasterskie na Trzecią Niedzielę Zwykłą (21.01.2018)


  1. Rodzina, która nie może z różnych przyczyn przyjąć księdza po kolędzie w wyznaczonym terminie , może przyjść do zakrystii po Mszy i umówić się na dogodny termin.
  2. W poniedziałek Wspólnota Rycerzy Kolumba zaprasza na różaniec o 17:30.
  3. We wtorek w naszej wspólnocie będziemy gościć naszego parafianina Księdza Biskupa Andrzeja Przybylskiego, który będzie przewodniczył Mszy Świętej o godzinie 18:00. Będzie to również wspólne kolędowanie Księdza Biskupa ze Wspólnotą Akcji Katolickiej. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!
  4. W Środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W Czwartek przeżywamy Święto Nawrócenia Św. Pawła.
  6. W piątek ks. Tomasz zaprasza wszystkich ministrantów i lektorów na zbiórkę na g. 17! W ten dzień również nasza Oaza Dzieci Bożych wraz z Księdzem Łukaszem i Siostrą Karolianą wyjeżdża na kilkudniowe rekolekcje ewangelizacyjne do Skarżyc koło Zawiercia. O szczegółach zostaną poinformowani rodzice, których dzieci wyjeżdżają na rekolekcje.
  7. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku w g. od 16.30 do 17.30.
  8. Jest do nabycia Katolicki Tygodnik Niedziela.
  9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty wiary odeszły do wieczności śp. Natalia Załęcka i Zdzisław Stanisz, powierzmy ich osoby miłosierdziu Bożemu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…