Ogłoszenia duszpasterskie na Czwartą Niedzielę Wielkiego Postu (11.03.2018)


  1. W poniedziałek Rycerze Kolumba zapraszają na wspólną modlitwę różańcową o godzinie 17:30.
  2. We wtorek przypada rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka, jako 266 Biskupa Rzymu i pierwszego papieża z Ameryki. Otaczamy Papieża naszą modlitwą.
  3. W środę zapraszamy na Mszę Św. nowennową ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na godzinę 18:00.
  4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii, po Mszy Świętej wieczornej ok. 18:40. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 17:00 i o 17.30. Zapraszamy wszystkie wspólnoty działające w naszej parafii.
  5. W sobotę o godzinie 9:30 zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów, natomiast Oaza Dzieci Bożych o g.11:00
  6. Jest do nabycia Katolicki Tygodnik „Niedziela”.
  7. Z naszej wspólnoty wiary w ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Maria Budzowska. Powierzmy ją miłosierdziu Bożemu. Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Amen.