Ogłoszenia -15.09.2019 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXIV Niedziela Zwykła– 15.09.2019r.
1. Osobom zaangażowanym w święto naszej parafii wyrażamy wdzięczność: orkiestrze, paniom i panom za pomoc w organizacji poczęstunku, dzieciom, młodzieży i dorosłym, Siostrze Karolianie za inscenizację na temat krzyża. Serdeczne Bóg zapłać składamy Siostrze Agnieszce i Panu Jackowi za przygotowanie Świątyni do naszego odpustu.
2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Środków Społecznego Przekazu, modlimy się za pracowników mediów, a szczególnie za Redakcję Katolickiego Tygodnika Niedziela, znajdującego się na terenie naszej parafii.
3. W środę przeżywamy Święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, zapraszamy szczególnie najmłodszych parafian wraz z rodzicami. W tym dniu nie zapominajmy także, o co tygodniowej nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta o godzinie 18.00. W tym dniu pamiętamy o solenizantach, a szczególnie o naszym parafianinie Księdzu Arcybiskupie Stanisławie Nowaku.
4. W piątek Msza Święta o Miłosierdziu Bożym i modlitwa za zmarłych z Koronką. Po Mszy o godzinie 19:00 zapraszamy młodzież na spotkanie oazowe, mile widziane nowe osoby.
5. W sobotę przeżywamy święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Pamiętamy o solenizantach, a szczególnie o naszym Księdzu Mateuszu. Składamy Mu najserdeczniejsze życzenia, aby był wierny swojemu powołaniu i otwarty na natchnienia Ducha Świętego. Zbiórka ministrantów i lektorów o godz. 10:30, a Oaza Dzieci Bożych o godz. 11:00.
6. Do nabycia jest katolicki tygodnik Niedziela.
7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty wiary odeszła do wieczności św. pamięci Marianna Bluma w wieku 82 lat. Powierzmy Jej osobę Miłosierdziu Bożemu.3x wieczny odpoczynek…