Intencje Mszalne od 13 do 20 Października 2019 roku

INTENCJE MSZALNE 13 – 20.10.2019

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  –  13.10.2019
07:30 + Marek Zimny
09:30 + Edward Szczepanek (od żony, syna i sióstr)
10:45

+ Zbigniew Jasiński (7 r. śm.)

CHRZEST: Mikołaj Góral

12:00 + Janina (6 r. śm.) i Antoni Witkowscy;
Halina Szewczyk
(6 r. śm.)
17:00 + Julian Gradek (1 r. śm.)
(od żony i rodzin Nofińskich i Gradków)
PONIEDZIAŁEK  –  14.10.2019
7:30 + Marianna Bluma (od rodziny Janasiaków)
18:00 1)    + Michał Kokot (44 r. śm.)
(od syna z żoną i dziećmi)

2)    O Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Mariusza i Moniki Książków w 13 rocznicę Sakramentu Małżeństwa oraz ich dzieci

WTOREK  –  15.10.2019

WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD JEZUSA

7:30 + Marianna Bluma (od rodziny Szydłów)
18:00 1)    + Wanda Kmiecik
(od sióstr Eli i Ewy oraz brata Józefa z rodzinami)

2)    + Irena Ziobro (od córki Ewy)

ŚRODA  –  16.10.2019

WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

7:30 + Marianna Jamros (18 r. śm.)
18:00

1)    NOWENNA:

+ s. Magdalena Ślusarska;

+ Irena Nowak (z okazji imienin);

+ Zbigniew Chłąd (od uczestników pogrzebu);

+ Urszula Morawska (od uczestników pogrzebu)

 

2)    + Irena Ziobro (od Katarzyny Kupińskiej z rodziną)

CZWARTEK  –  17.10.2019

WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO

7:30 + Andrzej Motyl (1 r. śm.)
18:00

1)    + Wanda Kmiecik (od Sądu Rejonowego w Częstochowie)

2)    + Irena Ziobro (od Heleny Drewnickiej)

PIĄTEK  –  18.10.2019

ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY

7:30 + Zbigniew Chłąd (od rodziny Albińskich)
18:00

1)    O MIŁOSIERDZIE BOŻE:

+ Urszula Morawska (od uczestników pogrzebu)

2)    + Irena Ziobro (od Karoliny z rodziną)

SOBOTA  –  19.10.2019
7:30 + Irena Ziobro (od Maćka z rodziną)
14:00 SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA:
Karolina Bajorek i Łukasz Troska
18:00

1)    + Władysław, Jadwiga Olszewscy i ich dzieci

2)    + Małgorzata Kowalska (18 r. śm.), Mariusz Zieliński

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  –  20.10.2019
07:30 O Boże Błogosławieństwo i przymnożenie wiary,
nadziei i miłości dla Radosława jego rodziców i Bartłomieja
09:30 + Natalia i Józef Pułkownik
10:45

1)    O Boże Błogosławieństwo dla rodziny Nowickich i Grzesiaków

2)    O Boże Błogosławieństwo dla Ireny Organa z okazji imienin

12:00 + Janusz Lulek (od żony i córki z rodziną);
+ Teresa Lulek
17:00 + Martyna Wierciachowicz (3 r. śm.)