Ogłoszenia 16.02.2020 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA 16.02.2020r.

  1. W środę zapraszamy na Nowennę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18:00.
  2. W piątek tj. 21 lutego- Msza o Miłosierdziu Bożym z koronką o godz. 18. Modlimy się za zmarłych, którzy odeszli w ostatnim czasie z naszej parafii do wieczności. Spotkanie oazy młodzieżowej o godz. 19:00. Natomiast wspólnota Oazy Dzieci Bożych, w piątek i w sobotę uda się do Sióstr Służebniczek, zamieszkałych przy ul. Okólnej –będzie to czas wspólnej modlitwy i zabawy.
  1. W sobotę przeżywamy Święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Zbiórka dla ministrantów i lektorów o g. 10:30.
  2. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
  3. Szczegóły dotyczące pielgrzymek do Włoch i Ziemi Świętej, udzielane są w zakrystii, kancelarii oraz na stronie internetowej parafii.
  4. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Maciej Staniewski w wieku 70 lat i śp. Maria Wyporkiewicz w wieku 76 lat Powierzmy Ich osoby miłosierdziu Bożemu.  3 X Wieczny odpoczynek….