Ogłoszenia – 25.04.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY- 25.04.2021 r.

  1. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych. Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy maski. Msza św. transmitowana  przez internet dzisiaj o godz. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie– swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy  Idze Orman i Michałowi Rzeźnikowi za organizację Mszy św. online.
  2. Zapraszamy na codzienną adorację w intencji dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców- w niedziele po Mszy Św. o g. 12, a od poniedziałku do soboty przed Mszą Św. od 17:30 do 17:55
  3. We wtorek przypada Narodowy Dzień Pokuty za grzechy przeciwko życiu człowieka. Modlimy się o miłosierdzie Boże dla całego narodu w rocznicę uchwalenia w 1956 r. ustawy dopuszczającej aborcję.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.
  5. W czwartek obchodzimy dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej, jak i bezpośrednio po niej. Modlimy się za poległych.
  6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Wynagradzamy za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczynamy pierwsze nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu po pierwszej Mszy, do godz. 9:25. Nabożeństwo majowe o godz. 16:30. Spotkanie ze Wspólnotą Żywego Różańca i zmiana tajemnic o godz. 17:00.
  8. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.