Ogłoszenia – 16.05.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO- 16.05.2021 r.

  1. Księdzu Proboszczowi z okazji imienin składamy serdeczne życzenia. Bożego Błogosławieństwa, darów Ducha Świętego i wstawiennictwa Św. Andrzeja Boboli.
  2. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych. Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy maski. Msza św. transmitowana  przez internet dzisiaj o godz. 17:00. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie– swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy  Idze Orman i Michałowi Rzeźnikowi za organizację Mszy św. online.
  3. Od jutra rozpoczynamy Biały Tydzień. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe – od poniedziałku do soboty przed Mszą Św. od 17:30 do 17:55, natomiast dzisiaj nabożeństwo majowe o 16:45. Trwa Nowenna do Ducha Świętego
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.
  5. W tym tygodniu przeżywamy trzeci piątek miesiąca. Na Mszy o godz. 18:00 modlimy się za zmarłych, którzy odeszli do wieczności w ostatnim czasie z naszej parafii.
  6. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
  7. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Henryka Rakowska w wieku 92 lat. Powierzmy Jej osobę Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.