Ogłoszenia – 23.05.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO- 23.05.2021 r.

  1. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych. Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy maski. Msza św. transmitowana  przez internet dzisiaj o godz. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie– swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy  Idze Orman i Michałowi Rzeźnikowi za organizację Mszy św. online.
  2. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe – od poniedziałku do soboty przed Mszą Św. od 17:30 do 17:55, natomiast dzisiaj nabożeństwo majowe o 16:45.
  3. Jutro przeżywamy Święto NMP Matki Kościoła.
  4. W środę obchodzimy Dzień Matki, modlimy się za nasze mamy na Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.
  5. W czwartek przeżywamy Święto Jezusa Chrystus Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. W piątek wspominamy 40 rocznicę śmierci Prymasa Tysiąclecia – Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego. Dziękujemy Bogu za dar Jego beatyfikacji.
  7. Zapraszamy na parafialny seans filmowy, który będzie miał miejsce 11 czerwca (w piątek po Mszy Św. o godz. 18:45). Młodzież zbiera ofiary na ten cel, rozdając modlitwy do św. Józefa i cytaty z myślami kardynała Wyszyńskiego. Zebrane ofiary przeznaczymy na organizacje  ich dwutygodniowego wyjazdu oazy.
  8. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
  9. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Anna Szyper w wieku 62 lat. Powierzmy Jej osobę Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.