OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2 Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022 r.

Rekolekcje wielkopostne.

  1. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych. Dokonujemy dezynfekcji dłoni i zakładamy maseczki.
  2. Zbiórkę żywności długoterminowej i środków czystości przeprowadzą w naszym kościele w najbliższym tygodniu harcerze i przekażą na Ukrainę przez Towarzystwo Patriotyczne Kresy tp.kresy.pl. Dziękujemy za już ofiarowane dary.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Witamy ks. Krzysztofa Raka który pracował w naszej parafii 13 lat temu. Plan rekolekcji przy wejściu do kościoła i na stronie internetowej parafii. Spowiedź św. we wtorek.
  4. W Piątek  Droga Krzyżowa dla dzieci o 1645 dla dorosłych o godz. 1730
  5. W tym tygodniu kancelaria czynna codziennie od godz. 1630 do 1730.
  6. Od poniedziałku codziennie o godz.: 1730adoracja Najświętszego Sakramentu – jako przebłaganie za popełnione grzechy i z prośbą o pokój u wschodnich sąsiadów – na Ukrainie oraz w intencji rekolekcji parafialnych.
  7. W sobotę uroczystość św. Józefa
  8. Dzisiaj ofiarą do puszek po Mszy św. wspieramy polskich misjonarzy i misjonarki.
  9. Prasa katolicka – Tygodnik NIEDZIELA
  10. Modlitwa za zmarłych Stanisław Dąbek, Bogumił Jasiński, Marek Sztabiński –wieczny odpoczynek racz Im dać Panie!