OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 Niedziela Wielkiego Postu – Laetare – Niedziela Radości – 27.03.2022 r.

  1. ZAPOWIEDZI:

Podaje się do publicznej wiadomości, że:

Tomasz Mateusz NOWAK

Alumn Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej w Częstochowie,
jest kandydatem do święceń diakonatu.
Kandydata poleca się pobożnym modlitwom wiernych.

  1. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym godz. 1615.
  2. Jutro tj. w poniedziałek po Mszy św. wieczornej – na salkach kolejne spotkanie synodalne – serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, w piątek księża udadzą się do chorych po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym. Spowiedź od godz. 1630,  a pierwszą  sobotę Msza św., o Niepokalanym Sercu NMP, o godz. 730
  4. W Piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 1645 dla dorosłych o godz. 1730. Natomiast po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Akcję Katolicką.
  5. Od poniedziałku codziennie o godz.: 1730 – adoracja Najświętszego Sakramentu – jako przebłaganie za popełnione grzechy i z prośbą o pokój u naszych wschodnich sąsiadów – na Ukrainie .
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu od 820 do 925. Również w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 1200 – spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Św., natomiast o godz. 1700 – Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca, a po niej krótkie spotkanie.
  7. Już dzisiaj zapraszamy, do naszego kościoła na corocznie przygotowane Misterium Męki Pańskiej przez nasza młodzież Oazową, wspartą LSO i przedstawicielami Rycerzy Kolumba – w Niedzielę Palmową – 10 kwietnia 2022 r. o godz. 2000.
  8. Prasa katolicka – Tygodnik NIEDZIELA
  9. Modlitwa za zmarłych; Maria Żmuda, Eleonora Lewandowska – wieczny odpoczynek racz Im dać Panie!