Festyn parafialny pod hasłem „Miłość w rodzinie, nigdy nie zginie”.

 

Gorąco zapraszamy naszych czcigodnych parafian na festyn parafialny już w najbliższą niedzielę 12 czerwca. Rozpoczęcie godz. 15.30. Jest to doskonała okazja aby po dwóch latach powrócić do normalności. Nie ma nic lepszego jak wspólna zabawa, kiełbaska z grilla, własnoręcznie upieczone ciasto i kawa na świeżym powietrzu. Zachęcamy również do zakupu cegiełek w naszej loterii fantowej. Każda z nich weźmie udział w losowaniu nagrody głównej, niespodzianki, o godz. 19.30. Przewidzieliśmy wiele atrakcji dla naszych pociech. Między innymi darmowe dmuchańce. Jednocześnie zwracamy się do Państwa o wsparcie, fantami lub własnoręcznie upieczonymi ciastami. Może komuś zalega nietrafiony prezent itp. Ewentualnie jakiś wartościowy przedmiot, który moglibyśmy wystawić na licytację. Jesteśmy otwarci na każdą pomoc z Państwa strony. Jeśli ktoś chciałby czynnie włączyć się w organizację festynu, ma ciekawe pomysły i chciałby dać radość dzieciom,  gorąco zapraszamy na spotkanie organizacyjne jutro tj. w poniedziałek 6 czerwca o godz. 19.30, po wieczornej mszy św. Zachęcamy także firmy z terenu naszej parafii do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy. Będzie to doskonała forma reklamy i promocji towarów czy też usług. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży z terenu naszej parafii. Wszyscy doskonale wiemy, że radość naszych dzieci jest bezcenna.