OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 8 NIEDZIELA po WIELKANOCY 5.06.2022 r. Zesłanie Ducha Świętego

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 1645.
 2. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
 3. W ubiegłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1200 – dzieci z Częstochowskiej Szkoły Suzuki  wykonały koncert charytatywny w naszej parafii. Zebrano 550 zł i przekazaliśmy przez Caritas  dla dzieci z Ukrainy.
 4. W Tygodniu Nabożeństwa Czerwcowe z adoracją Najświętszego Sakramentu  o godz. 1730.
 5. Jutro (poniedziałek) po Mszy św. o godz. 1800 spotkanie organizacyjne, w sprawie festynu parafialnego, który będzie 12.06.2022 r.
 6. We wtorek – 7 czerwca – o godz. 1840 spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla klasy 6 i 7 Szkoły Podstawowej.
 7. W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Msza św. o godz. 1800.
 8. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 9. W sobotę 730 w kościele Pana Jezusa Konającego na Rynku Wieluńskim.
 10. W sobotę o godz. 1100 w naszym kościele parafialnym uroczysta Msza św. dziękczynna – w 38 rocznicę święceń kapłańskich ks. Proboszcza. Będą obecni księża z rocznika święceń 1984 – 23 kapłanów – zapraszamy na wspólną modlitwę.
 11. Za tydzień w niedzielę, po 2 latach przerwy covidowej – o godz.1530 Festyn rodzinny w naszej parafii. Tradycyjnie prosimy o przynoszenie fantów na loterię, upieczenie ciast do kawiarenki. Będzie grał zespół SZYSZKA BEND, wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych, darmowe dmuchańce  dla  dzieci, konkurs dla rodzin i inne atrakcje, licytacja cennych przedmiotów, dochód na wjazd wakacyjny dla młodzieży z naszej parafii.
 12. Tygodnik Niedziela.
 13. Zmarli + Piotr Pawlikowski –wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…