OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12 Niedziela Zwykła 19.06.2022

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 1645.
 2. W ubiegłą niedzielę odbył się FESTYN RODZINNY w naszej Parafii – Za ofiarowanie fantów na loterię, upieczenie ciast do kawiarenki. Za wszelką pomoc wszystkim organizatorom. Bóg zapłać szczególnie Panu Krzysztofowi Witkowskiemu.  Grał zespół SZYSZKA BEND, wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych, darmowe dmuchańce  dla  dzieci, goście z Ukrainy ,wysłaliśmy  z dziećmi modlitwę do nieba – O POKÓJ, były tańce, licytacja cennych przedmiotów, dochód na wjazd wakacyjny dla młodzieży z naszej parafii.
 3. Jutro w poniedziałek dzień migranta i uchodźcy.
 4. W Poniedziałek zapraszamy na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania: o godz. 1840 VIII  i o godz. 1930 kl. I ze szkół średnich.
 5. Nabożeństwa Czerwcowe z adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 1730
 6. W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Msza św. o godz. 1800.
 7. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i uroczysta Msza św. na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, a jednocześnie na zakończenie roku szkolnego  o godz. 1800 po Mszy św. procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła i przy ołtarzu  błogosławieństwo  wianków  i błogosławieństwo dzieci.
 8. Dziękujemy wszystkim, którzy w czwartek pomogli w organizacji Procesji Bożego Ciała i  pomoc w dekoracji ołtarzy.
 9. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 10. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 11. W sobotę 730 w kościele Pana Jezusa Konającego na Rynku Wieluńskim.
 12. Tygodnik Niedziela.
 13. Zmarli + Mieczysław Bluma – wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…