OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Boże Narodzenie 25.12.2022 r.

 1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia: Bożego Pokoju, radości i zdrowia. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół na Święta: siostrze Edycie za stroiki przy ołtarzu, panu Jackowi i młodzieży za ustawienie szopki i choinek. Parafiance z Rynku Wieluńskiego za ofiarowanie jednej choinki. Bóg zapłać za ofiary na tacę i na konto. Za gaz na ogrzewanie kościoła zapłaciliśmy za 2 miesiące 6.960 zł.
 2. Jutro Święto św. Szczepana – Pierwszego Męczennika. Msze św. tak jak w niedzielę. Plan kolędy na najbliższy tydzień będzie podany jutro na stronie internetowej parafii i w gablocie przy wyjściu z kościoła. Wizyta duszpasterska według porządku sprzed pandemii.
 3. We wtorek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.
 4. W środę Święto Świętych Młodzianków. Nowenna po Mszy św. o godz.18.00.
 5. W piątek Święto Świętej Rodziny – błogosławieństwo rodzin i małżeństw. O godz.18.00 Msza św.za zmarłych z naszych rodzin z parafii w roku 2022. Przynosimy małe znicze na modlitwę za zmarłych. W piątek nie ma postu.
 6. W sobotę wspomnienie św. Sylwestra I papieża. O godz. 18.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku. Za odśpiewanie uroczyste w kościele Te Deum – Ciebie Boga wysławiamy możemy uzyskać odpust zupełny. Adoracja od godz.17.30.
 7. Uroczystość Bożego Narodzenia liturgicznie świętowana jest przez 8 dni – oktawa.
 8. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok, jest to pierwsza niedziela miesiąca, a zatem adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.15 do godz.9.30. A po Mszy św. o godz. 17:00 – spotkanie opłatkowe Żywego Różańca i Duszpasterskiej Rady Parafialnej.
 9. W przyszła niedzielę – 1 stycznia i w Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia, młodzież OAZOWA będzie sprzedawać kadzidło i kredę, zbierając w ten sposób fundusze na dzieci i młodzież naszej parafii.
 10. Kancelaria czynna w naszej parafii ze względu na wizytę kolędową od poniedziałku do piątku: po Mszy św. o godz. 18.00
 11. Tygodnik Niedziela.
 12. Modlitwa za zmarłych parafian ; ś.p. Andrzej Szafert Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie….