- Dzisiaj:
- Pierwsza niedziela miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.15 do 9.30.
- Po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszo-komunijnych i ich rodziców – błogosławieństwo różańców;
- O godz. 16.15 Nabożeństwo Różańcowe, o godz. 17.00 Msza Św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca naszej parafii i spotkanie w salce na plebani przy herbatce i ciastku ze śpiewaniem piosenek-zapraszamy;
- Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.15 serdecznie zapraszamy. Różaniec prowadzony przez dzieci we wtorki i czwartki.
- Kancelaria parafialna w październiku od poniedziałku do piątku w godz. 16.30-17.10.
- We wtorek wspomnienie NMP Różańcowej.
- W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00
- W czwartek o godz. 19.00 – spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania klasy 7 oraz chętnych z klas 8, którzy przygotowania jeszcze nie zaczęli.
- W piątek Oaza Młodzieżowa – od klasy 7 wzwyż – godz. 19.15.
- W sobotę o godz. 7.30 Msza Św. w kościółku na Rynku Wieluńskim. Oaza Dzieci Bożych kl. 1-6 o godz. 10.00, a o godzinę 11.00 scholka dziecięca – zapraszamy.
- Za tydzień w niedzielę XXV Dzień Papieski – jak co roku nasza młodzież OAZOWA będzie sprzedawać Kremówki Papieskie – w ten sposób zbierając pieniądze na ich wspólny wyjazd.
- Trwają prace remontowe przy ogrodzeniu kościółka Pana Jezusa Konającego na Rynku Wieluńskim. Serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom za ofiary na remont.
- Tygodnik Niedziela i Kwartalnik.
- Módlmy się za zmarłych +Jan Miller oraz + Grażyna Kurzątkowska i za poległych za Ojczyznę, – wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
