- Dzisiaj o godz. 12.00 Msza Św. Dziękczynna na zakończenie Roku Szkolnego i z prośbą o Błogosławieństwo Boże na wakacje.
- Tydzień temu odbył się Festyn Parafialny pod hasłem słów Św. Jana Pawła II- MOCNI – WIARĄ, NADZIEJĄ i MIŁOŚCIĄ – dziękujemy Bogu za pogodę w czasie festynu (wszystko udało się przed burzą) i za błogosławieństwo dla wszystkich uczestników i organizatorów. Dziękujemy Panu Krzysztofowi Witkowskiemu z Muzeum Jana Pawła II za scenę, Panu Piotrowi za nagłośnienie. Tygodnikowi Niedziela, Sponsorom – za fanty na loterię, firmie Kamex II, Lee Cooper, Państwu Ferminowi i Justynie za pyszne owoce, wszystkim ofiarodawcom za fanty na loterię, Piekarni Musiorski za pieczywo do grilla, Pani Cecyli za produkty do grilla, Za prowadzenie festynu – Pani Monice Przystalskiej z rodzinom. Radzie Parafialnej, Ks. Markowi i ministrantom i lektorom, Ks. Tomaszowi i Oazie Młodzieżowej i Oazie Dzieci Bożych.
- Nabożeństwa Czerwcowe – do Najświętszego Serca Pana Jezusa – w tygodniu o godz. 17.35 w niedzielę o godz. 16.35.
- W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Św. o godz. 18.00.
- W sobotę Msza Św. o godz. 7.30 w Kościele Pana Jezusa Konającego na Rynku Wieluńskim.
- Nowe konto bankowe naszej parafii zamieszczone jest na stronie internetowej parafii. Stare konto jest już nieaktualne z powodu zamknięcia Citibanku.
- Tygodnik Niedziela i Kwartalnik, W tym tygodniu są jeszcze 2 wolne intencje Mszy Św.
- Módlmy się za zmarłych + Ewa Fabrykowska i + Jerzy Pukas i za poległych za Ojczyznę, w obronie wiary – wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
