Podziękowania za sześć lat pracy duszpasterskiej w naszej parafii

Pragniemy poinformować, że na mocy dekretu arcybiskupa metropolity częstochowskiego Wacława Depo, po sześciu latach pracy duszpasterskiej w naszej parafii odchodzi ks. dr. Marek Gajownik. Z dniem 1 lipca 2026 r. rozpocznie pracę duszpasterską w nowej parafii. Czcigodny Księże Marku! Dzisiaj dziękujemy Bogu, że postawił na naszej drodze wspaniałego kapłana, oddanego Bogu i życzliwego ludziom, energicznego w działaniu, [...czytaj dalej]













