Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wielkanocną

 1. Jako duszpasterze pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego. Dziękujemy panu Arturowi Golachowskiemu za oświetlenie do grobu, panu Jackowi, pani organistce, siostrze Agnieszce,Rycerzom Kolumba, Służbie Liturgicznej Ołtarza, diakonowi Adamowi, wszystkim przygotowującym wystrój kościoła oraz wszystkim zaangażowanym grupom parafialnym. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary w czasie poświęcenia pokarmów i za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  Dziękujemy młodzieży za przygotowanie w Wielki Piątek Misterium Męki Pańskiej.
  Dziękujemy Harcerzom za czuwanie przy Grobie Pańskim.
  Dziękujemy właścicielom kwiaciarni „Irysek” za ofiarowane kwiaty.
 2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. będą odprawione jak w każdą niedzielę tzn. o godz. 7.30, 9.30, 10.45, 12.00 i 17.00. Taca w dniu jutrzejszym przeznaczona jest na Katolickie Uczelnie w Polsce.
 3. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca, w piątek tradycyjnie udamy się do chorych, ks. Proboszcz i ks. Tomasz od g. 9:00 , a ks. Łukasz od 15:30, od g. 16.30 – spowiedź święta
 4. W piątek, ze względu na oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. W sobotę wspólnota Oazy Dzieci Bożych wraz z s. Karolianą i ks. Łukaszem wyjeżdżają do Bochni i do Krakowa, zbiórka o 6:20, powrót w godzinach wieczornych
 6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Codziennie 15 minut przed Mszą św. wieczorną odprawiana będzie Nowenna do Bożego Miłosierdzia, na którą serdecznie zapraszamy. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Archidiecezjalny Fundusz Charytatywny.
 7. Chrystus zmartwychwstał! Wszystkim parafianom oraz gościom składamy serdeczne życzenia. Niech Chrystus, który pokonał śmierć oraz grzech obdarzy Was swoją łaską. Niech radość ze zmartwychwstania Jezusa napełnia Wasze serca. Wszystkim życzymy błogosławionych, radosnych oraz pełnych Chrystusowego Pokoju Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.