Intencje Mszalne od 29 Września do 06 Października 2019 roku

INTENCJE MSZALNE 29.09 – 06.10.2010

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA  –  29.09.2019
07:30 + Władysława Kall (od rodziny Kowalik)
09:30 + Edward Mikołajczyk (od brata z żoną)
10:45

+ Józef, Marianna, Halina Cieleban; Stanisława Wodzińska

CHRZEST: Patryk Dariusz Gardyjas

12:00 + Jerzy Sikora (od przyjaciół i znajomych z ul. Bp. Kubiny)
17:00 1)    + Grażyna Gajecka
(od męża Bolesława i córki Anny z rodziną)

2)    + Zofia Sankowska (od koleżanek córki Teresy)

PONIEDZIAŁEK  –  30.09.2019

WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA

7:30 + Wanda Kmiecik (od córki Moniki z Karoliną)
18:00 1)    + Maria, Wacław, Tadeusz, Julia Trzepizur;
Marian Krzypkowski

2)    + Edward Kołodziejski
(od pracowników Zakładu Linii Kolejowych w Częstochowie)

WTOREK  – 01.10.2019

WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS

7:30 + Irena Ziobro (od rodziny Maźniewskich)
18:00

1)    Za dusze w czyśćcu cierpiące

2)    + Szymon Grabarczyk (1 r. śm.) – (od żony)

ŚRODA  –  02.10.2019

WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW

7:30 + Edward Kołodziejski
(od pracowników Zakładu Linii Kolejowych w Częstochowie)
18:00

1)    NOWENNA:

O wiarę, zdrowie i powrót do domu dla Bernadetty;

O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla
Anny Błasiak w 1 rocznicę urodzin
(od rodziców i dziadków);

 

+  s. Magdalena Ślusarska;

+ Jadwiga i Zezon Ciura (od synowej);

+ Marianna Bluma (od uczestników pogrzebu);

+ Zbigniew Chłąd (od uczestników pogrzebu);

 

2)    + Grzegorz Niedzielski (13 r. śm.)

CZWARTEK  –  03.10.2019
7:30 O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Janiny Hiller z okazji 80 rocznicy urodzin (od córki z rodziną)
18:00

1)    + Zofia Papierz (od sąsiadów z ul. Sikorskiego)

2)    + Jan Rogoszko (od Elżbiety z rodziną)

PIĄTEK  –  04.10.2019

WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

7:30 + Irena Ziobro (od Stefanii i Dominika Ujmów)
18:00

1)    + Edward Kołodziejski (od Marii Wosik)

2)    + Władysława Grabarczyk (od syna z rodziną)

SOBOTA  –  05.10.2019

WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

7:30 + Edward Kołodziejski (od rodziny Mazurkiewiczów)
18:00 1)    + Łukasz Wieczorek
(od sąsiadów z klatki ul. Okulickiego 27)

2)    + Genowefa Klepka (14 r. śm.) – (od dzieci)

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  –  06.10.2019
07:30 + Rafał Dobosz (7 r. śm.) – (od rodziców)
09:30 + Wacława Churas (od rodziny Kaczmarków)
10:45 + Jadwiga i Krzysztof Kowalczyk
12:00 + Zbigniew i Barbara Kołodziejscy (r. śm.)
17:00 W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA