Ogłoszenia 29.12.2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- Święto Świętej Rodziny 29.12.2019r.
1. Od jutra kontynuujemy w naszej parafii wizytę duszpasterską, zwaną kolędą. Porządek kolędy- załącznik nr 1. Pamiętamy, że kolęda z modlitwą i błogosławieństwem kapłana, to przyjście samego Chrystusa. Ważne jest to, aby mieć: Pismo Święte, wodę święconą, kropidło, krzyż, świece. Dzieci i młodzież przygotowują swoje indeksy.
Kancelaria od poniedziałku do piątku będzie czynna od godz. 18:30 do 19:00.
2. W poniedziałek Msza Św. za zmarłych parafian w roku 2019 o godz. 18:00. Przynosimy ze sobą mały znicz, który podczas modlitw za zmarłych będzie zapalony i umieszczony na katafalku.
3. We wtorek zapraszamy na Mszę w intencji dziękczynnej za szczęśliwie przeżyty rok 2019 o godz. 18:00.
4. W środę tj. 1 stycznia 2020 obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu wspomina się także nadanie Najświętszego Imienia Jezus i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Porządek Mszy Świętych, tak jak w niedzielę: 7:30, 9:30, 10:45, 12:00 i 17:00.
5. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek modlimy się za kapłanów, w piątek ks. Proboszcz i ks. Łukasz od godz. 9:00 udadzą się do chorych, od godz. 17:00 spowiedź z komunią, a w sobotę wynagradzamy za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi, adoracja od godz. 17:30. W tym dniu ksiądz Mateusz uda się do chorych od godz. 8:00.
Z uwagi na przerwę świąteczną nie ma spotkania dla młodzieży oazowej i oazy dzieci bożych.
6. Za tydzień przeżywamy Niedzielę Miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu do 9:25.
Spotkanie opłatkowe ze wspólnotą Żywego Różańca o godz. 17:00.
7. Do nabycia Katolicki Tygodnik Niedziela.
8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty wiary odeszła do wieczności Jadwiga Soczyk w wieku 73 lat, której pogrzeb odbedzie się jutro na cmentarzu Rocha. Powierzmy Jej osobę Miłosierdziu Bożemu 3x wieczny odpoczynek.