Ogłoszenia -01.11.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH –         01.11.2020 r.

 1. W związku z dynamicznym wzrostem zachorowań na COVID -19, pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych – u nas w „strefie czerwonej” tj. 1 osoba na 7 m2. Pamiętamy o dezynfekcji i zakładaniu maski. Msza Św. transmitowana przez internet dzisiaj o g. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie – swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy Idze Orman, Michałowi Rzeźnikowi i Tomaszowi Lasko za organizacje Mszy Św. online. Dzisiaj przeżywamy miesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po pierwszej Mszy do godz. 9:25. O godz. 17:00 spotkanie dla wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 2. Różaniec z wypominkami oktawalnymi od poniedziałku do soboty – od 17:15, a w przyszłą Niedziele od 16:15.
 3. W poniedziałki i czwartki zapraszamy na katechezy wspólnoty neokatechumenalnej o g. 19:00.
 4. Jutro wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, tzw. Dzień Zaduszny. Modlimy się za dusze w czyśćcu cierpiące. W intencji zmarłych, przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny.
 5. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, połączoną z wypominkami – godz. 18:00.
 6. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Uwzględniając stan pandemi, kapłani udadzą się tylko do tych chorych, którzy przez kontak telefoniczny wyrażą taką cheć.
 7. W piątek – Spowiedź z Komunią Św. od g. 16:30. Msza do Serca Pana Jezusa i adoracja do godz. 19:30. Kancelaria popołudniu nieczynna.
 8. W sobotę rano Msza Św. o godz. 7:30 w Dużym Kościele. Wynagradzamy za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Oaza Dzieci Bożych o godz. 11  – online.
 9. Za tydzień w Niedziele obchodzimy dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
 10. W kruchcie naszego Kościoła są dostępne kartki na wypominki. Piszemy wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami – w liczbie pojedynczej – imię i nazwisko osoby zmarłej, przy tym zaznaczamy czy mają być to wypominki roczne, czy też oktawalne; (roczne w każdą niedziele w ciągu roku o 10:30, a oktawalne przez osiem dni po Uroczystości Wszystkich Świętych).
 11. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.