Ogłoszenia – 08.11.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA –         08.11.2020 r.

 1. W związku z dynamicznym wzrostem zachorowań na COVID -19, zostały wprowadzone nowe obostrzenia sanitarne podczas zgromadzeń religijnych – 1 osoba na 15 m2. Pamiętamy o dezynfekcji i zakładaniu maski. Msza Św. transmitowana przez internet dzisiaj o g. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie – swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy Idze Orman i Michałowi Rzeźnikowi za organizacje Mszy Św. online. Różaniec z wypominkami oktawalnymi– dzisiaj o godz. 16:15.
 2. W poniedziałki i czwartki zapraszamy na katechezy wspólnoty neokatechumenalnej o godz. 19:00.
 3. Jutro przeżywamy Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej i ostatnie nabożeństwo różańcowe z wypominkami oktawalnymi o godz. 17:15. Przypominamy o tym, że w intencji zmarłych, przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny.
 4. We wtorek wspominamy Św. Leona Wielkiego Papieża i Doktora Kościoła.
 5. W środę obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości Polski, porządek Mszy Św. jest następujący: o 7:30 i o 18:00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W Święto – kancelaria popołudniu nieczynna.
 6. W czwartek wspominamy św. Jozafata – biskupa i męczennika.
 7. W piątek obchodzimy wspomnienie Pierwszych Męczenników Polski. Spotkanie dla młodzieży oazowej o godz. 19:30 – online.
 8. W sobotę rano Msza Św. o godz. 7:30 w Dużym Kościele. Oaza Dzieci Bożych o godz. 11  – również online.
 9. Za tydzień w Niedziele obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.
 10. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
 11. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Andrzej Fikier w wieku 68 lat i Andrzej Słoniewski w wieku 67 lat Powierzmy Jch osoby Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.