Ogłoszenia – 15.11.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA –         15.11.2020 r.

  1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Wyciągni rękę do ubogiego”. Zbiórka żywności, artykułów chemicznych, skarpet i czapek dla bezdomnych do 20.12.2020. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie przed Kościołem.
  2. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych – 1 osoba na 15 m2. Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy   Msza Św. transmitowana przez internet dzisiaj o g. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie – www.swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy Pani Idze Orman i Panu Michałowi Rzeźnikowi za organizacje Mszy Św. online.
  3. W poniedziałki i czwartki zapraszamy na katechezy wspólnoty neokatechumenalnej o godz. 19:00.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18:00.
  5. W tym tygodniu przeżywamy III Piątek Miesiąca, modlimy się za zmarłych, którzy odeszli do wieczności w ostatnim czasie z naszej parafii – Msza z koronką o godz. 18.
  6. W sobotę wspominamy Ofiarowanie NMP. Oaza Dzieci Bożych o godz. 11 – online.
  7. Za tydzień w Niedziele przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to również patronalne Święto Akcji Katolickiej, oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.
  8. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
  9. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Zenon Boruc w wieku 66 lat i śp. Jadwiga Ułaszyn w wieku 89 lat,  śp. Czesława Dworaczyk w wieku 90 lat, śp. Marek Stańczyk w wieku 67 lat. Powierzmy Jch osoby Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.