Ogłoszenia – 22.11.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA  –         22.11.2020 r.

  1. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych – 1 osoba na 15 m2. Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy   Msza Św. transmitowana przez internet dzisiaj o g. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie – www.swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy Pani Idze Orman i Panu Michałowi Rzeźnikowi za organizację Mszy Św. online.
  2. W poniedziałki i czwartki zapraszamy na katechezy wspólnoty neokatechumenalnej o godz. 19:00.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18:00.
  4. W sobotę Oaza Dzieci Bożych o godz. 11  – online.
  5. Za tydzień przeżywamy pierwszą Niedzielę Adwentu.  Okres adwentu jest czasem pobożnego i radosnego oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa, oraz przygotowaniem do uroczystości Narodzenia Pańskiego.
  6. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
  7. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Krystyna Bień. Powierzmy Jej osobę Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.