Ogłoszenia – 03.01.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM  –         03.01.2021 r.

 1. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych – 1 osoba na 15 m2. Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy Msza Św. transmitowana przez internet dzisiaj o g. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie – www.swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy Pani Idze Orman i Panu Michałowi Rzeźnikowi za organizację Mszy Św. online.
 2. Dziękujemy Księdzu Biskupowi Andrzejowi za sprawowanie Eucharystii i wygłoszone Boże Słowo.
 3. W kruchcie kościoła są dostępne już kalendarze naszej parafii.
 4. Dzisiaj przeżywamy niedziele miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, wystawienie po pierwszej Mszy do godz. 9:25. Spotkanie i zmiana tajemnic dla wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17:00.
 5. Od jutra aż do odwołania, wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Modlimy się w intencji parafii i o powstrzymanie pandemii.
 6. W środę przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy Św. taki jak w niedziele. Po modlitwie po Komunii poświęcenie kadzidła i kredy. Taca zbierana w tym dniu będzie przeznaczna na misje.
 7. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18:00 – modlimy się o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
 8. Za tydzień przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Dziękujemy Bogu za nasz chrzest.
 9. Po Mszy Św. w kruchcie kościoła można nabyć zestawy kolędowe.
 10. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
 11. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności śp. s. Maria Pajor (Honoratka) w wieku 93 lat, Jarosław Maruszczyk w wieku 64 lat i Janina Stępień w wieku 90 lat. Powierzmy Jch  osoby Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.