Ogłoszenia – 27.12.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA  –         27.12.2020 r.

  1. Dziękujemy Panom wraz z Panem Jackiem za przygotowanie szopki i świątecznych dekoracji. Siostrze Agnieszce za dekorację kwiatami ołtarza.
  2. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych – 1 osoba na 15 m2. Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy   Msza Św. transmitowana przez internet dzisiaj o g. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie – www.swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy Pani Idze Orman i Panu Michałowi Rzeźnikowi za organizację Mszy Św. online.
  3. Od jutra do soboty w oktawie Narodzenia Pańskiego, wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Modlimy się za parafian i o powstrzymanie pandemii.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18:00. Wtedy też modlimy się za zmarłych, którzy odeszli do wieczności w tym roku z naszej parafii. Rodzina osoby zmarłej przynosi ze sobą mały znicz, który zostanie zapalony i złożony w miejsce trumny, czy urny podczas modlitw.
  5. W czwartek o godz. 18:00 na Msza Św. zostanie podane sprawozdanie z roku 2020. Modlimy się za parafię i wszystkich ofiarodawców.
  6. W piątek obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o pokój. Porządek Mszy Św. taki jak w niedziele. Życzymy Bożej pomyślności na każdy dzień rozpoczynającego się Nowego Roku 2021.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  8. Za tydzień w niedzielę przeżywamy miesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po pierwszej mszy do godz. 9:25. O godz. 17:00 – spotkanie dla wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  9. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
  10. W ostatnim czasie z naszej parafii odszedł do wieczności śp. Jerzy Sztuka w wieku 77 lat. Powierzmy Jego  osobę Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.