Ogłoszenia – 10.01.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   ŚWIĘTO  CHRZTU  PAŃSKIEGO –         10.01.2021 r.

  1. W kruchcie kościoła są do wzięcia kalendarze naszej parafii. Znadziemy tam ważne informacje z życia naszej wspólnoty parafialnej. Zanieśmy je również naszym sąsiadom.
  2. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych – 1 osoba na 15 m2. Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy Msza Św. transmitowana przez internet dzisiaj o g. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie – www.swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy Pani Idze Orman i Panu Michałowi Rzeźnikowi za organizację Mszy Św. online.
  3. Od jutra aż do odwołania, wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Modlimy się w intencji parafii i o powstrzymanie pandemii. Msza św. za parafian o godz. 18:00
  4. W środę zapraszamy na nowennę do NMP Nieustającej Pomocy na godz. 18:00.
  5. W tym tygodniu przeżywamy trzeci piątek miesiąca. Stąd też modlimy się za zmarłych, którzy w ostatnim czasie odeszli z naszej parafii w Mszy Św. o Miłosierdziu  Bożym  o godz. 18:00. Po Mszy koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Za tydzień przeżywamy Drugą Niedzielę Zwykłą i 24 Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce.
  7. Jak już powszechnie wiadomo, w tym roku rezygnujemy z tradycyjnej formy wizyty duszpasterskiej. Ze względu na obostrzenia sanitarne, kolędowanie odbywać się będzie wyłącznie na zgłoszenia, wg. złożonych deklaracji. Po przyjęciu zgłoszeń, wyznaczymy dzień umawiając się wcześniej telefonicznie, w którym udamy się do Państwa bloku/ domu. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy od 18 stycznia.
  8. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.