Ogłoszenia – 31.01.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA –         31.01.2021 r.

  1. W kruchcie kościoła są do wzięcia kalendarze naszej parafii. Znajdziemy tam ważne informacje z życia naszej wspólnoty parafialnej. Zanieśmy je również naszym sąsiadom.
  2. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych. Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy Msza Św. transmitowana przez internet dzisiaj o g. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie – www.swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy  Idze Orman i Michałowi Rzeźnikowi za organizację Mszy Św. online.
  3. We wtorek przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konskrowanego.  Porządek Mszy Św. w tym dniu: 7:30 i 18:00. Przynosimy ze sobą świece, które zostaną poświęcone. Pamiętamy o osłonkach, tak aby uważać na posadzkę i ławki.  Zbiórka pieniężna do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
  4. W środę zapraszamy na nowennę do NMP Nieustającej Pomocy na godz. 18:00.
  5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Uwzględniając stan pandemii, kapłani udadzą się tylko do tych chorych, którzy przez kontak telefoniczny wyrażą taką cheć.
  6. W piątek – Spowiedź z Komunią Św. od g. 16:30. Msza do Serca Pana Jezusa i adoracja do godz. 19:30. Kancelaria popołudniu nieczynna.
  7. W sobotę o godz. 7:30 – wynagradzamy za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
  8. Za tydzień w niedzielę przeżywamy miesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po pierwszej Mszy do godz. 9:25. O godz. 17:00 spotkanie dla wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  9. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.