Ogłoszenia – 11.04.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO- 11.04.2021 r.

  1. Pamiętamy o obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych (1 osoba na 20 m 2  i  zachowanie 1,5 m odległości od innych osób).  Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy maski. Msza św. transmitowana  przez internet dzisiaj o godz. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie– swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy  Idze Orman i Michałowi Rzeźnikowi za organizację Mszy św. online.
  2. Dzisiaj o godz. 15:00 godzina miłosierdzia – odmówimy koronkę. Natomiast po wieczornej Mszy –spotkanie dla wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy – zbiórka ofiar do puszek  na pomoc Syrii.
  3. We wtorek obchodzimy Światowy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, modlimy się za poległych.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.  Wtedy dziękujemy Maryi za kolejną rocznicę Chrztu Polski.
  5. W tym tygodniu przeżywamy trzeci piątek miesiąca – modlimy się za zmarłych, którzy odeszli do wieczności z naszej parafii w ostatnim czasie. Msza Św. z koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18:00
  6. Za tydzień przeżywamy Niedzielę Biblijną.
  7. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
  8. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Elźbieta Wińska w wieku 75 lat. Powierzmy Jej osobę Miłosierdziu Bożemu 3x Wieczny odpoczynek…