Ogłoszenia – 04.04.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. Jako duszpasterze pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego. Dziękujemy panu Jackowi, pani organistce, siostrze Agnieszce, Rycerzom Kolumba, Służbie Liturgicznej Ołtarza, wszystkim przygotowującym wystrój kościoła oraz wszystkim zaangażowanym grupom parafialnym. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary w czasie poświęcenia pokarmów i za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dziękujemy młodzieży i Rycerzom Kolumba za przygotowanie w Niedziele Palmową Misterium Męki Pańskiej. Dziękujemy właścicielom kwiaciarni „Irysek”,  za ofiarowane kwiaty.
  1. Pamiętamy o nowych obostrzeniach sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych (1 osoba na 20 m 2 i  zachowanie 1,5 m odległości od innych osób).  Dokonujemy dezynfekcji i zakładamy maski. Msza św. transmitowana  przez internet dzisiaj o godz. 10:45. – transmisja dostępna na naszej parafialnej stronie– swkrzyz.czest.pl. Dziękujemy  Idze Orman i Michałowi Rzeźnikowi za organizację Mszy św. online.
  2. Dzisiaj koronka z nowenną do Bożego Miłosierdzia o godz. 16:45
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. będą odprawione jak w każdą niedzielę tzn. o godz. 7.30, 9.30, 10.45, 12.00 i 17.00. Taca w dniu jutrzejszym przeznaczona jest na Katolickie Uczelnie w Polsce.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Codziennie 15 minut przed Mszą św. wieczorną odprawiana będzie Nowenna do Bożego Miłosierdzia, na którą serdecznie zapraszamy. O g. 15.00 godzina miłosierdzia. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Syrii.
  5. Życzenia:
    Chrystus zmartwychwstał! Wszystkim parafianom składamy serdeczne życzenia. Niech Chrystus, który pokonał śmierć oraz grzech obdarzy Was swoją łaską. Niech radość ze zmartwychwstania Jezusa napełnia Wasze serca. Wszystkim życzymy błogosławionych, radosnych oraz pełnych Chrystusowego Pokoju Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.