Ogłoszenia – 20.09.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XXV NIEDZIELA ZWYKŁA –         20.09.2020 r.

  1. Dziękujemy siostrze misjonarce z Afryki – z Czadu za świadectwo życia. Polecamy Siostrę  naszym modlitwom.
  2. Jutro obchodzimy święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Przez jego pośrednictwo módlmy się o to, abyśmy jak on, dotknięci spojrzeniem Chrystusa, umieli pozostawić wszystko i pójść za Nim. Podczas Eucharystii o godz. 7:30 i 18:00 będziemy dziękować Bogu za dar naszego powołania do wspólnoty Kościoła.
  3. We wtorek kancelaria rano nieczynna.
  4. W środę wspominamy Świętego Ojca Pio, który z najwyższą czcią pochylał się nad Eucharystią i nad wszystko kochał Matkę Najświętszą. Stąd też, spotykamy się na środowej Mszy Św. połączonej z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00,  aby wypraszać potrzebne nam łaski.
  5. W piątek zapraszamy młodzież naszej parafii, a szczególnie nowe osoby na  spotkanie oazowe. Rozpoczniemy na salce o godz. 19:00.
  6. W sobotę rano Msza Św. o godz. 7:30 w Kościółku przy Rynku Wieluńskim, stąd nie będzie tutaj w świątyni Mszy Św. Spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodziców od godz. 9:00. Zbiórka ministrantów, lektorów i wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami o godz. 9:30. Adoracja o godz. 17:30.
  7. W przyszłą niedzielę, 27 września, w Kościele będziemy obchodzić 106 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz Światowy Dzień Turystyki. W naszej parafii grupa 34 dzieci przystąpi do Sakramentu Komunii Świętej o godz. 12:00.
  8. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
  9. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Kazimiera Miller w wieku 99 lat i śp. Grażyna Kuśmierska w wieku 67 lat. Powierzmy Jch osoby Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.