Ogłoszenia – 27.09.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA –         27.09.2020 r.

  1. Dzisiaj grupa 34 dzieci przystąpi do pierwszej Komunii Św. o godz. 12:00., od jutra rozpoczynają swój biały tydzień. Modlimy się za nich i ich rodziców.
  2. Jutro obchodzimy wspomnienie św. Wacława Męczennika, naszym modlitwom polecamy solenizantów, a szczególnie Arcybiskupa Wacława Depo.
  3. We wtorek przeżywamy Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W środę wspominamy św. Hieronima i zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18:00.
  5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek miesiąca października i pierwsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30. Modlimy się o świętych kapłanów i o nowe powołania. Ksiądz Marek w tym dniu uda się z posługą do chorych, którzy wcześniej przez kontakt telefoniczny wyrazili taką chęć.
  6. W piątek od godz. 9:00 – Ks. Proboszcz i od godz. 9:30 – Ks. Łukasz; udadzą się do chorych. Wszyscy chorzy zostaną poinformowani telefonicznie o szczegółach wizyty. Od godz. 16:30 spowiedź wraz z Komunią Św. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Nabożeństwo różańcowe z udziałem dzieci i rodziców o godz. 17:30. Msza św. do Serca Pana Jezusa o godz. 18:00, a po niej adoracja do godz. 19:30. O godz. 19:00 zapraszamy młodzież naszej parafii, a szczególnie nowe osoby na  spotkanie oazowe. Rozpoczniemy na salce. Kancelaria popołudniu w pierwszy piątek nieczynna. 
  7. W pierwszą sobotę miesiąca modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W   sobotę rano Msza Św. o godz. 7:30 w Kościółku przy Rynku Wieluńskim, stąd nie będzie tutaj w świątyni Mszy Św. O godz. 11:00 – Msza Św. w intencji żołnierza wyklętego Stanisława Warszyca. Zbiórka ministrantów, lektorów i wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami o godz. 9:30. Spotkanie dla Oazy Dzieci  Bożych o godz. 11:00. Różaniec o godz. 17:30.
  8. Za tydzień w niedzielę przeżywamy miesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po pierwszej mszy do godz. 9:25. O godz. 12 – Msza Św. dla dzieci, a po niej spotkanie dla rodziców i dzieci z klas III, którzy przygotowują się do Komunii  Św. w 2021 roku. O godz. 16:30 – nabożeństwo różańcowe , o godz. 17:00 – spotkanie dla wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  9. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
  10. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Magdalena Kasprzak w wieku 52 lat. Powierzmy Jej osobę Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.