Ogłoszenia -04.10.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA –         04.10.2020 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy miesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po pierwszej mszy do godz. 9:25. O godz. 12 – Msza Św. dla dzieci, a po niej spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych. O godz. 16:30 – nabożeństwo różańcowe , o godz. 17:00 – spotkanie dla wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do soboty – od 17:30, a w Niedziele od 16:30. Dla dzieci różaniec w poniedziałki i piątki o 17:30.
 3. Jutro obchodzimy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej i zapraszamy na pierwsze spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla dzieci klas VI Szkół Podstawowych o godz. 18:30. Dzieci przynoszą ze sobą deklaracje o przyjęcie do Sakramentu. Zaprasza ksiądz Marek.
 4. We wtorek spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla dzieci klas VII Szkół Podstawowych o godz. 18:30. Również zaprasza ks. Marek
 5. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży z klas VIII Szkół Podstawowych o godz. 19:00. Zaprasza ks. Łukasz
 6. W czwartek spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży ze Szkół Średnich o godz. 18:30. Również zaprasza ks. Łukasz.
 7. W piątek o godz. 19:00 zapraszamy młodzież naszej parafii, a szczególnie nowe osoby na spotkanie oazowe. Rozpoczniemy na salce.
 8. W sobotę rano Msza Św. o godz. 7:30 w Kościółku przy Rynku Wieluńskim. Zbiórka ministrantów, lektorów i wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami o godz. 9:30. Spotkanie dla Oazy Dzieci  Bożych o godz. 11:00. Różaniec o godz. 17:30.
 9. Za tydzień w niedzielę przeżywamy 20 Dzień Papieski. W naszej parafii kazania i świadectwa, będzie głosił o. Paulin, wraz z grupą neokatechumenalną.
 10. W kruchcie naszego Kościoła są już dostępne kartki na wypominki. Piszemy wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami – w liczbie pojedynczej – imię i nazwisko osoby zmarłej, przy tym zaznaczamy czy mają być to wypominki roczne, czy też oktawalne; (roczne w każdą niedziele w ciągu roku o 10:30, a oktawalne przez osiem dni po Uroczystości Wszystkich Świętych).
 11. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
 12. W ostatnim czasie z naszej parafii odszedł do wieczności śp. Krzysztof Janas w wieku 69 lat. Powierzmy Jego osobę Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.