Ogłoszenia – 11.10.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA –         11.10.2020 r.

 1. Dziękujemy grupie neokatechumenalnej za wygłoszone świadectwa  i zapraszamy na katechezy prowadzone przez katechistów z neokatechumenatu – w poniedziałki i czwartki o g. 19.! Dzisiaj o godz. 16:30 – nabożeństwo różańcowe.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do soboty – od 17:30, a w Niedziele od 16:30. Dla dzieci różaniec w poniedziałki i piątki o 17:30.
 3. We wtorek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o g. 17:30. Wszystkich czcieli Matki Bożej zapraszamy!
 4. W środę obchodzimy dzień Edukacji Narodowej, modlimy się za nauczycieli i zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18:00.
 5. W czwartek przeżywamy wspomnienie św. Teresy od Jezusa.
 6. W piątek św. Jadwigi Śląskiej i 42 rocznicę wyboru Karola kard. Wojtyły na Stolicę Piotrową. W naszej parafii w trzeci piątek miesiąca – Msza o Miłosierdziu Bożym z Koronką za zmarłych o g. 18:00. O godz. 19:00 zapraszamy młodzież naszej parafii, a szczególnie nowe osoby na  spotkanie oazowe. Rozpoczniemy na salce.
 7. W sobotę rano Msza Św. o godz. 7:30 w Kościółku przy Rynku Wieluńskim. Zbiórka ministrantów, lektorów i wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami o godz. 9:30. Spotkanie dla Oazy Dzieci  Bożych o godz. 11:00. Różaniec o godz. 17:30. O g. 19:00 – zapraszamy na koncert muzyki organowej, który odbędzie się w naszej świątyni.
 8. Za tydzień w niedzielę przeżywamy Światowy Dzień Misyjny i dzień modlitw za Pracowników Służby Zdrowia.
 9. W kruchcie naszego Kościoła są już dostępne kartki na wypominki. Piszemy wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami – w liczbie pojedynczej – imię i nazwisko osoby zmarłej, przy tym zaznaczamy czy mają być to wypominki roczne, czy też oktawalne; (roczne w każdą niedziele w ciągu roku o 10:30, a oktawalne przez osiem dni po Uroczystości Wszystkich Świętych).
 10. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
 11. Po Mszy Św. zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II.
 12. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszły  do wieczności śp. Stefania Pietrzyk w wieku 94 lat i  śp. Wacława Stępień w wieku 89 lat. Powierzmy Ich osoby Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.