Intencje od 11.10 do 18.10.2020 r.

INTENCJE MSZALNE  11. 10. – 18. 10. 2020 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA –  11. 10. 2020
07:30 + Helena Piątek  9 r. ś.
09:30 + Zbigniew Polis (od chrześnicy z dziećmi)
10:45

+ Anna Montasiewicz 3 r. ś. (od córki Agnieszki z mężem)

Chrzest: Antoni Tadeusz Zieliński,  Leon Stachera

12:00 O Boże błog., zdrowie, potrzebne łaski dla Moniki i Mariusza Książek w 14 r. sakr.mał.    Chrzest: Kaja Julia Wojtala
17:00 Msza Św. Gregoriańska: + Ireneusz Motyl ( od żony)
PONIEDZIAŁEK  –  12. 10. 2020
07:30  + Józef Pawłowski (od rodziny Stępniów)
   18:00

1.      + Henryk Minkina (od córki )

2.     + Dariusz Lubczyk ( od szwagra Zenona)

WTOREK  –  13. 10. 2020 Bł. Honorata Koźmińskiego, Prezbitera
07:30 + Józef Pawłowski (od Tomasza, Dariusza, Bożeny z Przemyśla)
18:00

1.     + Marek Zimny 2 r.ś. ( od rodziców)

2.     + Edward Szczepanek  ( od żony i sióstr)

ŚRODA  –  14. 10. 2020
07:30  + Dariusz Lubczyk ( od Zenona Wróbla i brata z rodziną)
18:00

1.      + Michał Kokot

2.      NOWENNA: O Boże błog. dla Weroniki 5 r. ur., + s. Magdalena Ślusarska, +Edward,Stefan Politański,+Ludwik,Bolesława,Władysława Małolepszy, +Henryk, Wiktor,Janina Paluszek,+Honorata, Adam Leśniak i zmarli z rodziny,   + Marianna Kubara, + Magdalena Kasprzak,  + Krzysztof Janas + Stefania Pietrzyk,+Wacława Stępień(up), +Maciej Kuźnicki(od Jacka Szlęzaka z rodziną)

CZWARTEK  –  15. 10. 2020  Św. Teresy od Jezusa, Dziewicyi Doktora Kościoła
07:30   + Jadwiga Mroczek
18:00

1.      + Jadwiga, Edward Szostak ( od rodziny Kowalskich)

2.     + Józef Pawłowski ( od działkowiczów, rodzin Ucieklak, Szymaczyńskich,Krawczyk)

PIĄTEK  –  16. 10. 2020 Św. Jadwigi Śląskiej
07:30  + Józef Pawłowski ( od Ewy Głębockiej z rodziną)
18:00

  + Czesława Granek

 O Miłosierdziu Bożym za zmarłych: +Magdalena Kasprzak, +Krzysztof Janas, +Stefania Pietrzyk, +Wacława Stępień (up)

SOBOTA  –  17. 10. 2020 Św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika
07:30 + Dariusz Lubczyk ( od Lucjana i Stanisławy Wróbel)
  18:00

1.     + Józef Pawłowski ( od siostry Ireny Wróbel z rodziną)

2.     + Bogumiła Adamska ( od koleżanek córki z PKO Sosnowiec)

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  –  18. 10. 2020
07:30 + Rafał Dobosz 8 r. ś. (od rodziców)
09:30 + Zbigniew Jasiński 8 r. ś.
10:45 + Łukasz Wieczorek ( z ok.im. od rodziców i brata)
12:00 + Natalia Józef  Pułkownik
17:00 + Martyna Wierciachowicz 4 r. ś.