OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 18.10.2020 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA –  18.10.2020 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do soboty – od 17:30, a w Niedziele od 16:30. Dla dzieci różaniec w poniedziałki i piątki o 17:30.
  2. We wtorek wspominamy św. Jana Kantego, modlimy się za wykładowców wyższych uczelni.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18:00.
  4. W czwartek przeżywamy wspomnienie św. Jana Pawła II, modliy się za wsztawiennictwem naszego świętego papieża.
  5. W piątek na godz. 19:00 zapraszamy młodzież naszej parafii, a szczególnie nowe osoby na spotkanie oazowe. Rozpoczynamy na salce.
  6. W sobotę rano Msza Św. o godz. 7:30 w Kościółku przy Rynku Wieluńskim. Zbiórka ministrantów, lektorów i wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami o godz. 9:30. Spotkanie dla Oazy Dzieci Bożych o godz. 11:00. Różaniec o godz. 17:30.
  7. W kruchcie naszego Kościoła są już dostępne kartki na wypominki. Piszemy wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami – w liczbie pojedynczej – imię i nazwisko osoby zmarłej, przy tym zaznaczamy czy mają być to wypominki roczne, czy też oktawalne; (roczne w każdą niedziele w ciągu roku o 10:30, a oktawalne przez osiem dni po Uroczystości Wszystkich Świętych).
  8. Do nabycia jest Katolicki Tygodnik Niedziela.
  9. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszły do wieczności śp. Arkadiusz Sękowski w wieku 53 l i Władysław Żmuda w wieku 79 l. Powierzmy Ich osoby Miłosierdziu Bożemu x3 wieczny odpoczynek.